Navigace

Obsah

 

KINO CHRASTAVA - LISTOPAD 2011
Rezervace vstupenek: http://evstupenka.cz
Pátek 18.listopadu v 18:00 hodin
Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty – USA – české znění – komedie
V pradávné bitvě mezi kočkami a psy zašla jedna kočička až příliš daleko.
Tváří v tvář takové bezprecedentní hrozbě musí kočky a psi poprvé v historii spojit své síly do neobvyklé aliance, aby zachránili sebe i lidstvo. Komedie spojující loutkařské umění a počítačovou animaci. Připravte se na akční komedii, ve které budou chlupy lítat!
                                                                      Vstupné: 60 Kč, v IC Chrastava – 50,-Kč
Pátek 18.listopadu ve 20:00 hodin
Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Kevin Spacey, Jennifer Aniston, Colin Farrell, Donald Sutherland a Lindsay Sloane v americké kriminální komedii.
 Šéfové na zabití – USA – komedie – české titulky – 98 minut
Jediná věc, která by udělala Nickovi, Kurtovi a Daleovi denní dřinu v práci snesitelnou, by byla rozdrtit jejich netolerantní šéfy na prach. Podat výpověď je bohužel nemožné, takže s podporou více než malého množství drinků a pár pochybných rad od bývalého trestance si tři kamarádi vymyslí komplikovaný a zdánlivě „blbuvzdorný“ plán, jak se navždy zbavit svých nadřízených. Je tu však jeden problém. I ten nejlepší plán je vždy jen tak spolehlivý jako mozek, který ho vymyslel…..                     Vstupné: 75 Kč, v IC Chrastava – 60,-Kč
 
Pátek 25.listopadu v 18:00 hodin
Pan Popper a jeho tučňáci – USA – české znění – 95 minut – komedie
Hřejivá rodinná komedie Pan Popper a jeho tučňáci vypráví příběh pana Poppera (Jim Carrey), který je úspěšným newyorským podnikatelem. Nakolik se mu ale daří v podnikání, natolik se mu nedaří v osobním životě, kde má problémy urovnat vztahy se svou rodinou a utíká od všech zásadních rozhodnutí, která by měl učinit. Jednoho dne se však stane něco, co jeho život obrátí úplně naruby. Přímo do obýváku mu totiž pošta doručí neočekávanou a hodně podivnou zásilku. Šest velkých krabic, ze kterých vyleze šest živých tučňáků, které pan Popper, jak se následně dozví, zdědil.           
                                                                      Vstupné: 70 Kč, v IC Chrastava – 50,-Kč
 
Pátek 25.listopadu ve 20:00 hodin
Cameron Diaz, Lucy Punch, Jason Segel a Justin Timberlake v americké komedii
Zkažená úča – USA – české titulky – komedie – 92 minuty
Elizabeth Halseyová je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku. Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou.                            
                                                                      Vstupné: 75 Kč, v IC Chrastava – 60,-Kč